Yasal Uyarı
SOLI Aydınlatma
+90 530 8954030
Üye Girişi Kayıt Ol   

Yasal Uyarı

www.solilamba.com web sitesi Depar Day.Tuk.Mal.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının distributorluk, üretim, ihracat ve ithalatını yaptığı/yapacağı ürünleri bilgilendirme amaçlı sunduğu bir hizmettir. Bu web sitesinde görmüş olduğunuz ve satın alacağınız ürünler dışında benzer bir ürünün ve web sitemize ait olmayan markalar/ürünler/tedarikçiler ile ilgili sorumluluk kabul edilmez. Web sitemiz sunulan ürünlerin ürün ve yedek parça garantilerini vermektedir.

www.solilamba.com web sitesi, site içerisindeki bulunan bilgilerin doğruluğu ve güncellemesi için gerekenleri yapmaktadır. Fakat  www.solilamba.com web sitesi buradaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu web sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır.

Site içeriği ve bilgilerin kullanımı veya başka bir yere nakledilmesi, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümleri gereğince site yetkililerinin iznine bağlıdır.

www.solilamba.com  web sitesine interaktif katkıda bulunanların, forum yoluyla bilgi ve düşüncelerini paylaşanların, ürün veya duyuru yorumlarının, soru soranların ve iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site hazırlayıcılarını, şirketlerini ve firmamızı hukuki ve/veya cezai sorumluluk altında bırakmaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen aktaranlara aittir.

www.solilamba.com web sitesi, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu Hükümleri gereğince hareket etmeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı okumuş, tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri