+90 312 3977236
Hoş geldiniz!    Üye Girişi / Kayıt Ol   

Yasal Uyarı

www.solilamba.com web sitesi Depar Day.Tuk.Mal.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının distributorluk, üretim, ihracat ve ithalatını yaptığı/yapacağı ürünleri bilgilendirme amaçlı sunduğu bir hizmettir. Bu web sitesinde görmüş olduğunuz ve satın alacağınız ürünler dışında benzer bir ürünün ve web sitemize ait olmayan markalar/ürünler/tedarikçiler ile ilgili sorumluluk kabul edilmez. Web sitemiz sunulan ürünlerin ürün ve yedek parça garantilerini vermektedir.

www.solilamba.com web sitesi, site içerisindeki bulunan bilgilerin doğruluğu ve güncellemesi için gerekenleri yapmaktadır. Fakat  www.solilamba.com web sitesi buradaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu web sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır.

Site içeriği ve bilgilerin kullanımı veya başka bir yere nakledilmesi, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümleri gereğince site yetkililerinin iznine bağlıdır.

www.solilamba.com  web sitesine interaktif katkıda bulunanların, forum yoluyla bilgi ve düşüncelerini paylaşanların, ürün veya duyuru yorumlarının, soru soranların ve iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site hazırlayıcılarını, şirketlerini ve firmamızı hukuki ve/veya cezai sorumluluk altında bırakmaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen aktaranlara aittir.

www.solilamba.com web sitesi, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu Hükümleri gereğince hareket etmeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı okumuş, tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Duyurular
 • Türkiyenin Lityum Akülü İlk Sokak...
  "SOLi Solar Lityum Lamba Ailesi olarak yeni yılınızı kutluyoruz ve yeni modellerimizle ilgili sürprizlerimizi açıklamaktan onur duyuyoruz."
 • SOLi varsa kablo, tesisat, kazı, ...
  "SOLi varsa kablo, tesisat, kazı, tadilat derdi yok. Hemen alarak kendiniz takıp kullanabileceğiniz bir dış mekan aydınlatma lambasıdır."
 • Türkiyenin ilk Lityum Demir Fosfa...
  "SOLi Solar Lityum Lamba Türkiye’de ilk defa lityum demir fosfat (LiFePo4) akülü aydınlatma lambasını 2013 yılı içerisinde piyasaya sürdü ve lamba 2014 ilk çeyreği ile beraber yoğun ilgi ile karşılandı."
 • SOLI KABLOSUZ TESİSATSIZ SOKAK LA...
  "SOLI ürün gamına dahil olan güneş paneli, lityum batarya ve led lamba kitleri her ihtiyaca uygun güç seçenekleri ile dış mekan aydınlatmada yeni bir sayfa açıyor."
 • SOLI Solar Lityum Lamba Serisi ye...
  "SOLI Solar Lityum Lamba Serisi yeni nesil güneş enerjili aydınlatma armatürleri satış ve lansmanı başladı."
 • Türkiye Genelinde Bayilikler Veri...
  "SOLI Solar Aydınlatma ürünleri satış ve servis ağı ailesine Türkiye genelinde bayilikler verilmeye başlandı"
Konuk Defteri

Tüm mesajları okumak ve mesaj yazmak için tıklayınız.

 • "bu cihazların uzaktan kumandası varmı?.en yakın nereden alabilirim."
  emel
 • "Ürünlerinizi çok kaliteli ve kullanışlı. Kış aylarında bile bu kadar verim alacağımı düşünmüyordum. Beni kablo ve tesisat masrafından da kurtardığınız iç..."
  Mustafa KOL
 • "ürünleri aldıkdan sonra ben de çok memnun kaldım..elektrik parası vermiyorsunuz bundan daha güzel ne olabilir ki.. Firmanın ciddi ve güvenilir olması da..."
  sabahat terekeci
 • "ÜRÜNLERLE İLGİLİ TEREDDÜTÜM VARDI ANCAK SATIN ALINCA HAYRAN KALDIM."
  Cemal Sezen
 • "almayı düşünüyorum,ancak batarya 12 saat olursa çok iyi olur.. "
  sabahat
 • "Ürünleriniz çok güzel ve orijinal, tebrik ediyorum."
  SAMET K.