+90 312 3977236
Hoş geldiniz!    Üye Girişi / Kayıt Ol   

1984 yılından bu yana faaliyet gösteren kuruluşumuz yüksek kaliteli aydınlatma ürünleri ve güneş enerjili aydınlatma sistemleri konusunda uzman kadrosu ile üretim yapmaktadır. Her yıl milyonlarca ton karbon monoksit ve diğer zehirli gazlar dünya atmosferine atılmaktadır. Hızla kirlenen çevre için uygulanabilecek en verimli enerji ve aydınlatma çözümlerini bünyesinde barındıran SOLI çocuklarımıza temiz, sağlıklı bir çevre ve geleceğin sağlanması için çalışmaktadır.

Her zaman en yeni ve inovatif ürünleri kalite çizgisinden ödün vermeden üretmeyi amaç edinmiş olan SOLI bir yandan yurt içinde 7 bölgeye yayılan bayi ve servis hizmetlerine gereken hassasiyeti gösterirken diğer yandan yurt dışında 4 kıtada 50’yi aşkın ülkede mevcut bayi ve müşterileri ile her zaman daha iyi ve kaliteli teknolojik ürünler geliştirmeye ve bunları takip etmeye odaklanmıştır.

Ankara merkezli grup bünyesinde LED Aydınlatma, Güneş Enerjili Aydınlatma, Güneş Enerji Santralleri, Inovatif Güneş Enerjili Aydınlatma ve Akü/Batarya Güç Depolama Yönetimi konularında faaliyet gösteren 3 ayrı enerji şirketi bulunmaktadır. Yüksek kalitede ürün ve hizmet anlayışını ilke edinen firmamız Türkiye pazarı yanısıra Irak, Suriye, Azerbaycan, Afganistan, Türkmenistan, Nijerya, Gana, Sierra Leone, Sudan, Somali, Etiyopya gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.   

 

SOLİ Solar Lityum Lamba tescilli markası ve solilamba.com bir DEPAR SOLAR (TM) iştirakidir.

Diğer Grup web sitelerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

-DEPAR SOLAR TÜRKİYE

-DEPAR SOLAR AFRİKA

-SOLi SOLAR AYDINLATMA

-SOLI LAMP AFRICA

-TEKGÜÇ ENERJİ SİSTEMLERİ

- ENERJİ WEB HABER PORTALI

- DEPAR SOLAR TİCARİ BAYİ SİTESİ

Duyurular
 • Türkiyenin Lityum Akülü İlk Sokak...
  "SOLi Solar Lityum Lamba Ailesi olarak yeni yılınızı kutluyoruz ve yeni modellerimizle ilgili sürprizlerimizi açıklamaktan onur duyuyoruz."
 • SOLi varsa kablo, tesisat, kazı, ...
  "SOLi varsa kablo, tesisat, kazı, tadilat derdi yok. Hemen alarak kendiniz takıp kullanabileceğiniz bir dış mekan aydınlatma lambasıdır."
 • Türkiyenin ilk Lityum Demir Fosfa...
  "SOLi Solar Lityum Lamba Türkiye’de ilk defa lityum demir fosfat (LiFePo4) akülü aydınlatma lambasını 2013 yılı içerisinde piyasaya sürdü ve lamba 2014 ilk çeyreği ile beraber yoğun ilgi ile karşılandı."
 • SOLI KABLOSUZ TESİSATSIZ SOKAK LA...
  "SOLI ürün gamına dahil olan güneş paneli, lityum batarya ve led lamba kitleri her ihtiyaca uygun güç seçenekleri ile dış mekan aydınlatmada yeni bir sayfa açıyor."
 • SOLI Solar Lityum Lamba Serisi ye...
  "SOLI Solar Lityum Lamba Serisi yeni nesil güneş enerjili aydınlatma armatürleri satış ve lansmanı başladı."
 • Türkiye Genelinde Bayilikler Veri...
  "SOLI Solar Aydınlatma ürünleri satış ve servis ağı ailesine Türkiye genelinde bayilikler verilmeye başlandı"
Konuk Defteri

Tüm mesajları okumak ve mesaj yazmak için tıklayınız.

 • "bu cihazların uzaktan kumandası varmı?.en yakın nereden alabilirim."
  emel
 • "Ürünlerinizi çok kaliteli ve kullanışlı. Kış aylarında bile bu kadar verim alacağımı düşünmüyordum. Beni kablo ve tesisat masrafından da kurtardığınız iç..."
  Mustafa KOL
 • "ürünleri aldıkdan sonra ben de çok memnun kaldım..elektrik parası vermiyorsunuz bundan daha güzel ne olabilir ki.. Firmanın ciddi ve güvenilir olması da..."
  sabahat terekeci
 • "ÜRÜNLERLE İLGİLİ TEREDDÜTÜM VARDI ANCAK SATIN ALINCA HAYRAN KALDIM."
  Cemal Sezen
 • "almayı düşünüyorum,ancak batarya 12 saat olursa çok iyi olur.. "
  sabahat
 • "Ürünleriniz çok güzel ve orijinal, tebrik ediyorum."
  SAMET K.